Instytut Zdrowia i Urody

tel. 531 666 737

Konwalia

Mezoterapia mikroigłowa

cofnij

Mezoterapia mikroigłowa (BDR) jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów pod oczy, na twarz, szyję jak i na poszczególne obszarów ciała. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry. Mezoterapia przynosi dobre rezultaty u osób z delikatną, wiotką, odwodnioną oraz dojrzałą skórą, która traci jędrność. Dzięki tej metodzie w niechirurgiczny sposób można poprawić kondycję skóry.
  

 Przebieg zabiegu:
Metoda BDR jest wieloetapowym  procesem docierania do skóry, jej stymulowania i wyciszania.
Podczas zabiegu, który trwa około 1.5 do 2 godzin przeplatają się różne preparaty kosmetyczne i techniki pracy - mikroperforacja, wprowadzanie kwasu hialuronowego lub koktajli peptydowych lub witaminowych, masaż drenujący, kwasy owocowe.

 Mikroperforacja naskórka: prowadzi do silnej stymulacji procesów samoregeneracji skóry, w tym stymulacji mikrokrążenia  oraz syntezy włókien kolagenowych. Skutkuje to znaczną redukcją zmarszczek oraz zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek i starzeniu się skóry.
Wytworzone poprzez mikroperforację naskórka kanaliki zaczynają zasklepiać sie po ok.20 minutach. Zanim to nastapi zostają wmasowane ampułki zawierające miedzy innymi niskocząsteczkowy kwas hialuronowy i peptyd zapewniające tak niewiarygodne rezultaty w redukcji zmarszczek mimicznych lub koktajle witaminowe.

BDR - nowoczesna i skuteczna metoda zabiegów anti-age
SKIN CORRECTION TREATMENT  = szybkie odświeżenie cery
- oczyszczenie
- rozjaśnienie
- harmonizacja,
-nawilżenie                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        -Serum intensywnie nawilzajace Re-charge
-peeling kwasowy Re-action Natural lub Re-action Deep
SKIN CORRECTION TREATMENT
Poprawa kondyncji skóry,
-lifting-poprawa owalu twarzy
-ujędrnienie skóry,
-poprawa nawilżenia skóry,
-usprawnienie transportu składników aktywnych
-stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny
-peeling kwasowy Re-action Natural lub Re-action Deep
-STYMILACJA XL
-Serum intensywnie nawilżające Re-charge

Dąbrowa Górnicza, ul Augustynika 1A

Thalgo Charmne Rose Bielenda Clarena Sally Hansen Guccio Nails Company Artego Joanna

Copyright Konwalia 2011 Wszielkie prawa zastrzeżone

Webmaster:Proffnet